РФ зняла санкції з соратників Медведчука і заборонила українські клізми

Вівторок, 17 грудня 2019, 16:46

Російський уряд вніс ще дев'ять громадян України до списку санкцій і доповнив перелік заборонених до ввезення з України товарів.

Джерело: Російський офіційний інтернет-портал правової інформації.

Деталі: Рішенням російського уряду вносяться зміни до попередньої постанови про виконання указу президента РФ Володимира Путіна "про застосування спеціальних економічних заходів у зв'язку з недружніми діями України".

У список внесені: Володимир Босенко, Олег Бриндак, Олександр Іваницький, Олександр Іванов, Андрій Іванов, Валерій Мігалат'єв, Дмитро Танцюра, Олександр Шеремет, Юрій Шумахер.

При цьому зі списку прибрали гендиректора телеканалу "112 Україна" Єгора Бенкендорфа  і депутата від партії "Опозиційна платформа - За життя" Юлія Іоффе.

Іншим рішенням уряд РФ вніс зміни до постанови про заборону на ввезення в Росію вироблених або таких, що переміщуються через Україну, товарів.

Під заборону потрапили: кукурудзяний крохмаль, глюкоза і фруктоза, медичні повітроводи і трубки, грілки, клізми, катетери, кровоспинні джгути і інші вироби медичного призначення, радіатори та котли центрального опалення, частини рідинних насосів.

З Росії ж заборонили вивозити в Україну макулатуру і картон для переробки

Читайте також: 

Що відомо про людей і компанії, які потрапили до нового списку санкцій РФ

"10 висновків із санкцій Росії та що відомо про людей зі списку"powered by lun.ua