Зеленський: платіжка за комуналку не має бути вироком

Вівторок, 24 грудня 2019, 17:19

Президент Володимир Зеленський заявив, що комунальні послуги — це товар, за який потрібно сплачувати справедливу ціну, тому необхідно впроваджувати заходи з енергоефективності.

Джерело: слова президента на засіданні Ради розвитку громад та територій, "Укрінформ"

Пряма мова Зеленського: "Нам постійно всі кажуть, що комунальні послуги — це товар, за який потрібно сплачувати справедливу ціну, що неможливо втручатись у роботу регулятора. Ми всі все це дуже добре розуміємо, але є "але". Не може платіжка за комуналку бути для людей вироком і людина не може віддавати 50, 60, є випадки, коли людина віддає 70 відсотків від своєї заробітної плати".

Деталі: За словами Зеленського, необхідно впроваджувати в Україні заходи з енергоефективності, адже вони сприятимуть зменшенню використання енергоносіїв і, як результат, – зниженню витрат на комунальні послуги.

Президент заявив, що через застарілу інфраструктуру люди опалюють космос замість своїх будинків.

За словами прем’єр-міністра Олексія Гончарука, Україна може використати 6 мільярдів гривень на програми енергоефективності та термомодернізації.

Так, на початку запуску програми пропонується впродовж наступного року модернізувати щонайменше 1 тис. будинків у 10 пілотних містах.

Українська правда


powered by lun.ua