Стартував марафон листів на підтримку політв'язнів Кремля

1208 переглядів
Середа, 25 грудня 2019, 22:59

В Україні розпочався марафон листів для в’язнів Кремля. 

Джерело: група підтримки колишнього в'язня Олега Сенцова, сторінка Let's my people go, присвячена кампанії за звільнення українських політв'язнів 

Дослівно: "Зимові свята в неволі будуть зустрічати щонайменше 87 громадян України за гратами в Росії та окупованого Криму та щонайменше 250 громадян України у підвалах окупованого Донбасу".

"Серед них правозахисник Емір-Усеїн Куку, координатор "Кримської солідарності" Сервер Мустафаєв, громадянські журналісти Наріман Мемедімінов і Ремзі Бекіров, донецький журналіст Станіслав Асєєв, авіатор-любитель Валентин Вигівський, військовослужбовець Сергій Глондар, викладач філософії Олег Галазюк, пенсіонер Віталій Атамчук, власниця зоомагазину Олена Сорокіна та багато інших". 

"Ми починаємо традиційний зимовий марафон листів для в’язнів Кремля, щоб подарувати їм трохи тепла напередодні Різдва та Нового року. Для них листи із волі - це ковток свободи, зв'язок із зовнішнім світом та величезна моральна підтримка. Листи нагадують їм, що про них не забувають, що за їхнє звільнення борються, що їх чекають на волі". 

Аби пройти тюремну цензуру в Росії та окупованому Криму слід дотримуватися простих правил: писати російською мовою, дотримуватися політичної нейтральності, вказувати на конверті рік народження, повне ім’я, по батькові та прізвище адресата, вкласти у конверт чисті аркуші паперу, російську марку (за наявності) та конверт, якщо ви сподіваєтеся на відповідь.

"Якщо ви вирішили написати листа людині, яка знаходиться на окупованому Донбасі, прохання ставити адресу Центру громадянських свобод: 01024 Київ, Басейна 9-Г, оф.25. Щонайменше ці листи отримають рідні полонених, якщо жодної можливості передати адресатам у нас не буде". 

Повні інструкції для написання листів та адреси в'язниць можна знайти тут 

Українська правда


powered by lun.ua