Голова Укрзалізниці йде в "публічний сектор"

Понеділок, 30 грудня 2019, 21:52

Голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов припиняє контракт із компанією, щоб почати роботу в публічному державному секторі.

Джерело: сайт Укрзалізниці

Дослівно: "Вже на початку 2020-го року, після розгляду мого звернення на засіданні наглядової ради щодо припинення контракту в зв’язку з переходом на роботу у публічному державному секторі, я впевнений, що залізнична родина залишиться близькою для мене".

Деталі: Також голова правління додав, що подробиці щодо зміни роботи повідомить "після прийнятих формальних рішень".

Крім того, у своєму зверненні на сайті "з нагоди свята" Кравцов також згадав про конфлікт Укрзалізниці та Міністерства інфраструктури, щодо якого "точиться багато розмов". За його словами, між компанією і відомством – виключно конструктивні відносини.

Що передувало: Міністр інфраструктури Владислав Криклій 3 грудня заявляв, що наглядова рада "Укрзалізниці" розгляне питання звільнення Кравцова на наступному тижні.

Тоді ж Кравцов застерігав, що стратегічні державні підприємства, такі як "Укрзалізниця" та "Нафтогаз України", не можуть бути залежними від політичних настроїв та рішень, які "змінюються щогодини". 

Нагадаємо:

  • Кравцов працював в "Укрзалізниці" з січня 2015 року спочатку на посаді радника генерального директора, потім - директора з реформування, правової та майнової політики. 7 жовтня 2015 року, згідно з розпорядженням Кабміну, увійшов до першого складу правління "Укрзалізниці".

  • 10 січня 2019 року Кабмін призначив Кравцова головою правління УЗ. До цього Кравцов був в.о. голови правління. Офіційний термін контракту закінчується в 2021 році.

Українська правда


powered by lun.ua