Інтерпол відмовився шукати ймовірних викрадачів кримського татарина Аметова

П'ятниця, 6 грудня 2019, 15:00
Інтерпол відмовився шукати ймовірних викрадачів кримського татарина Аметова

Інтерпол відмовився оголошувати в розшук трьох підозрюваних у вбивстві кримчанина Решата Аметова, закатованого у 2014 році.

Джерело: коментар прокурора Автономної республіки Криму Ігоря Поночовного "Українській правді"

Пряма мова: "Прокуратура АР Крим звернулася із відповідним запитом до Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва Інтерполу для оголошення підозрюваних у міжнародний розшук та виставлення "червоних карток".

Інтерпол, відмовивши в оголошенні у розшук підозрюваних, послався на заборону здійснення будь-якого втручання в діяльність політичного, воєнного релігійного або расового характеру, а також посилаючись на те, що використання каналів і можливостей організації не можливо у справах щодо створення та участі в не передбачених законом збройних формувань".

Що було раніше: 10 вересня прокуратура АРК повідомила, що слідство встановило трьох викрадачів кримського татарина Аметова.

Ними виявилися 2 бійці незаконної "Самооборони Криму", Олександр Баглюк і Олександр Руденко, які діяли під керівництвом колишнього військовослужбовця Збройних Сил Російської Федерації Євгена Скрипника.

 
 
 

Нагадаємо:

  • 3 березня 2014 року Решат Аметов вийшов на одиночний пікет у Сімферополі проти анексії Криму.
  • Троє людей вивели його у невідомому напрямку. Після цього на зв'язок Решат більше не виходив.
  • 15 березня Аметова знайшли мертвим у селищі Земляничне Білогірського району АРК. На тілі чоловіка були численні ознаки катування, голову було обв'язано скотчем, а поряд з ним лежали наручники.
  • 4 листопада 2014 року російські слідчі закрили справу про вбивство Аметова, бо "особа, що підлягає притягненню в якості обвинувачуваного, не встановлена".
  • Решату Аметову присвоєно звання Героя України посмертно.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування