ТЦ в окропі: 9 постраждалих від опіків кінцівок

13473 перегляди
Понеділок, 13 січня 2020, 22:47
ДСНС

Внаслідок прориву тепломережі у Голосіївському районі поблизу торгівельного центру Ocean Plaza в Києві 9 осіб постраждали від опіків кінцівок.

Джерело: брифінг заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, КМДА

Дослівно: "Постраждало 9 людей з опіками...Тяжких травм немає.

Проводиться перепідключення будинків до інших проводів теплопостачання. Кількість будинків без тепла уточнюється. Без тепла жоден будинок не залишиться.

Асфальт і грунт на місці події буде знято для ліквідації пошкодження. Об’єм робіт залежить від того, яку довжину труби треба міняти".

Деталі: За словами Пантелеєва, 80% тепломереж у Києві є зношеними і потребують заміни. Замінено лише 130 із 3000 км. На повну заміну зношених труб піде 5 років. Щороку необхідно міняти близько 170 км тепломереж.

Водночас посадовець відзначив, що на місці аварії труби були не в критичному стані, в інших місцях більш аварійна ситуація. Магістральна мережа, на якій стався прорив, була збудована у 1987 році. Влітку, під час гідравлічних випробувань, пошкоджень виявлено не було.

Аварійна бригада "Київтеплоенерго" перекрила подачу води та розпочала відкачування. Рух транспорту частково обмежили.

Що передувало: На вулиці Антоновича 174 прорвало трубу з гарячою водою. Затопило перший поверх ТЦ Ocean Plaza. Від підмиву асфальтового покриття у ньому утворився отвір два метри завширшки. У нього задніми колесами провалилася маршрутка.

Рятувальники евакуювали понад 12 осіб із транспорту та торгівельного центру.

Українська правда


powered by lun.ua