Хай на Росії співають: СБУ просять не пускати в Україну російських співаків Сюткіна і Сєрова

Четвер, 16 січня 2020, 13:28
Хай на Росії співають: СБУ просять не пускати в Україну російських співаків Сюткіна і Сєрова

40 депутатів з 4 фракцій і груп звернулись до СБУ із закликом не пускати в Україну російських співаків Валерія Сюткіна та Олександра Сєрова.

Джерело: Народний депутат фракції "ЄС" Володимир Ар’єв у facebook

Пряма мова: "Досить! Якщо виступають перед окупантами в Криму чи підтримують анексію, нема чого їхати заробляти в Україні!

40 депутатів з 4 фракцій і груп звернулись до СБУ не допускати в Україну подібних персонажів загалом, і зокрема громадян РФ, гастролерів Сєрова і Сюткіна, які вирішили, що можна одночасно вчиняти антиукраїнські дії і отримувати прибутки від концертів в Україні. Хай на Росії співають".

Деталі: Депутат опублікував підписане депутатами звернення до голови СБУ Івана Баканова з відповідною пропозицією.

У документі зазначається, що вказані артисти планують відвідати Україну з концертами навесні 2020 року.

Дослівно у зверненні: "Згадані артисти є громадянами держави-агресора і у своїх виступах підтримують анексію Криму та збройну агресію проти України".

Деталі: Депутати просять заборонити в’їзд в Україну не лише цим двом артистам, а й іншим особам, які підтримують російську агресію проти України.

Нагадаємо: На початку грудня російський гурт "Воровайки" анонсував виступи в містах України, зокрема в Києві, Одесі, Дніпрі та Миколаєві.

СБУ на три роки заборонила "Воровайкам" в’їзд в Україну. Департамент захисту національної державності виніс таке рішення після перегляду відео, де росіянки виконують пісню під назвою "Хохлы".

"Українська правда" у Threads