Банк Порошенка зберігав 247 мільйонів оточення Януковича – ОГП

25853 перегляди
П'ятниця, 17 січня 2020, 13:38

Суд наклав арешт на 247 млн грн, які належали оточенню президента втікача Віктора Януковича, і передав їх в управління АРМА.

Джерело: пресслужба Офісу генерального прокурора

Дослівно: "13 січня 2020 року слідчий суддя наклав арешт на кошти в сумі 247 млн грн, які належали ПАТ "Всеукраїнський Банк Розвитку" та знаходились на рахунках ПАТ "Міжнародний Інвестиційний Банк".

16 січня 2020 року суд прийняв рішення про передачу цих коштів в управління АРМА та зобов’язав ПАТ "Міжнародний Інвестиційний Банк" перерахувати кошти на рахунки АРМА".

Деталі: Відзначається, що вказані активи заарештували в рамках провадження щодо оточення Януковича.

В ОГП пишуть, що наразі вивчається законність знаходження коштів ПАТ "Всеукраїнський Банк Розвитку" (оточення Януковича) на рахунках ПАТ "Міжнародний Інвестиційний Банк" (банку Порошенка) та встановлюються причетні до цього рішення.

Власником Міжнародного інвестиційного банку є 5-й президент Петро Порошенко.

17 січня офіс генпрокурора звернувся до АРМА з клопотанням про виконання ухвал суду про накладення арешту та їх передачу в управління АРМА.

В рамках розслідування 3 особам уже повідомили про підозру за ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом), ст. 209-1 (умисне порушення вимог законодавства про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансування тероризму) ККУ, ще двох осіб оголошено у розшук.

Про завершення розслідування повідомили екскерівника департаменту фінмоніторингу ПАТ "Всеукраїнський Банк Розвитку" та надали доступ до матеріалів досудового розслідування, після ознайомлення обвинувальний акт скерують до суду.

Читайте також: "Розморозили: як з банку Януковича зникли 2 мільярди"

Нагадаємо: 

Українська правда


powered by lun.ua