Зеленський розповів про своє єврейське коріння і розмови з Богом

Понеділок, 20 січня 2020, 13:46
Зеленський розповів про своє єврейське коріння і розмови з Богом

Президент Володимир Зеленський відзначає, що питання релігії для нього дуже особисте.

Джерело: Зеленський в інтерв'ю виданню The Times of Israel

Деталі: На запитання про родину глава держави сказав, що зростав не в ортодоксальній, а в "звичайній радянській єврейській сім'ї". Зеленський зазначив, що "більшість єврейських сімей в Радянському Союзі не були релігійними і релігії в радянській державі як такої не було".

По батьківській лінії дід Зеленського і його три брати були на фронті під час Другої світової війни, повернувся тільки дідусь. Бабуся майбутнього президента жила в Кривому Розі, в тій частині півдня України, яка була окупована фашистами.

Пряма мова: "Вони вбили всіх євреїв, хто лишився. Вона поїхала при евакуації в Алмати, Казахстан, там вчилася. Вона учитель. Після Другої світової війни повернулася. Ось де я народився...

Коли я був хлопчиком, у мене було одне ставлення, зараз - інше. Я ніколи не говорю про релігію і ніколи не говорю про Бога, тому що у мене є власна думка про це. Звичайно, я вірю в Бога. Але я говорю з ним тільки в ті моменти, які є для мене особистими і важливими, і в місцях, де я відчуваю себе комфортно".

Додатково: Зеленський підтвердив, що в Україні немає антисемітизму: "У мене єврейська кров. Я – президент. Нікому немає до цього діла. Ніхто про це не питає".

Валентина Романенко, УП

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: