Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Лукашенко перетасував керівництво армії

Понеділок, 20 січня 2020, 13:51
Лукашенко перетасував керівництво армії

Президент Білорусі Олександр Лукашенко оновив військове керівництво країни: призначив Андрія Равкова держсекретарем Ради безпеки, Віктора Хреніна – міністром оборони, Олександра Вольфовича – начальником Генерального штабу Збройних сил Білорусі.

Джерело: "Белта"

Деталі: Генерал-лейтенант Андрій Равков до цього був міністром оборони Білорусі, генерал-майор Віктор Хренін – командувачем військами Західного оперативного командування, а генерал-майор Олександр Вольфович – першим заступником начальника Генштабу.

За словами президента Білорусі, кандидати на посади міністра оборони і начальника Генштабу розглядалися кілька місяців.

Звернення Лукашенка до Равкова: "Я вчора прийняв рішення про призначення Вас у секретаріат Ради безпеки державним секретарем. Ясна річ, звільнилися посади – і я не вважав за потрібне з цим тягнути. Ми люди військові, час непростий. Це не означає, що завтра війна і нам із кимось доведеться воювати – у жодному разі. Але військова організація не терпить невизначеності...

Держсекретар у силу сформованої практики володіє дуже великими повноваженнями, у нього великий діапазон самостійності".

 
Олександр Вольфович, Віктор Хренін і Андрій Равков

Лукашенко про Хреніне і Вольфовича: "Нам дуже важливо зараз підняти значимість військ. І Хренін, і Вольфович – це люди одного калібру, люди підготовлені. Я уважно вивчав їхні біографії: вони паралельно пройшли той же шлях. Я завжди прискіпливо дивлюся, чи були "на землі".

Вони і взводами командували, і ротний досвід, і батальйону. Тобто вони знають життя армії не з чуток. Це дуже важливо. Я думаю, що вони знайдуть взаєморозуміння. Інакше і бути не може в білоруській армії. Якщо розуміння немає, значить, і людей там не повинно бути таких".

 
Андрій Равков, Віктор Хренін і Олександр Вольфович

Лукашенко про Вольфовича: "Я визнав за необхідне не смикати його звідти (з Генштабу – ред.), тому що посада начальника Генштабу дуже важлива.

Я, звісно, не дозрів для того, щоб реформувати армію таким чином, щоб міністр оборони якимись представницькими функціями володів, а начальник штабу був фактично керівником армії. Я думаю, що єдиноначальність для нас нормальна: у нас компактна, не така велика і не мала армія. Нам не треба ламати тут структуру управління, але спільну мову треба знаходити".

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: