Кримського суддю-зрадника засудили до 12 років за ґратами

6171 перегляд
Середа, 22 січня 2020, 11:20

Святошинський райсуд м. Києва визнав винним суддю Красногвардійського районного суду АР Крим у державній зраді та  призначив йому покарання у вигляді 12 років позбавлення волі.

Джерело: Офіс генерального прокурора

Деталі: Суд встановив, що вказаний суддя з березня по листопад 2014 року безпосередньо брав участь в утворенні та функціонуванні російських окупаційних органів на території Криму і, таким чином, забезпечував становлення та зміцнення російської окупаційної влади на українському півострові.

Окрім того, він, будучи призначеним на посаду судді так званого "Красногвардійського районного суду Республіки Крим Російської Федерації", виконував функції представника окупаційної судової влади на території Криму.

Таким чином, встановлено, що зазначена особа умисно надала допомогу РФ в проведенні підривної діяльності проти України на шкоду її суверенітету та територіальній цілісності.

В ОГП додали, що загалом в процесі судового розгляду знаходяться понад 100 кримінальних проваджень за фактами державної зради суддів.powered by lun.ua