У низці областей закрили школи через грип

8768 переглядів
Вівторок, 28 січня 2020, 10:04

У декількох областях України закривають школи на карантин у зв’язку зі зростанням захворювання на грип.

Джерело: сайти обласних та міських рад, пост голови Донецької обладміністрації Павла Кириленка у Facebook, Суспільне

Деталі: Зокрема, про різке збільшення кількості хворих на грип та ГРВІ повідомила влада Житомира та Одеси.

За словами в.о. начальника управління охорони здоров’я Житомирської міської ради Ірини Шкап, у низці шкіл по класах – від 20 до 30 відсутніх дітей.  

У зв’язку з цим усі житомирські школи закрили на карантин з 27 січня по 5 лютого включно.

Одеські школи не працюватимуть 2 тижні, починаючи з 28 січня.

Повідомляється, що у дитячих садках групи будуть закриватися, якщо кількість хворих дітей перевищить 20%.

У Донецькій області, за словами голови ОДА Павла Кириленка, повністю зупинили навчання у 59 школах, ще у 9 школах освітній процес призупинено частково.

Повністю закриті на карантин 18 шкіл у Добропіллі, 16 – у Покровську, 10 – у Селидовому, 9 – у Мирнограді, 4 – в Новогродівці, по одній – у Лимані та Мангушському районі. Частково – у Маріуполі (7) та Краматорську (2).

У Волинській області зупинили навчання у 7 школах: у Камінь-Каширському, Маневицькому, Луцькому та Горохівському районах.  

У Сумській області грип досяг порогового рівня і складає 527,8 осіб на 100 тисяч населення. Задля уникнення спалаху грипу призупинили навчальний процес у 15 школах області.

У Вінницькій області на карантин закрили 13 шкіл у Барському, Жмеринському, Могилів-Подільському, Мурованокуриловецькому та Тиврівському районах.

У Запорізькій області до 31 січня призупинили навчання у школах Бердянська, а також у Тимошівській ЗОШ Михайлівського району, Молочанській ЗОШ Токмацького району, Новоолексіївському НВК Приморського району та Владівській ЗОШ Чернігівського району.

Частково припинений навчальний процес в 51 класі 27-ми шкіл області (з них: 23 навчальні заклади в м. Запоріжжя, а також школи Василівського, Вільнянського, Запорізького та Чернігівського районів).

Також почали закривати школи на карантин у Києві. 

За даними МОЗ, з початку епідемічного сезону, з жовтня 2019 року, зареєстровано 11 смертей від грипу, жоден померлий не мав щеплення проти цієї хвороби.

Читайте також: Грип 2020: симптоми, лікування, як передається та як відрізнити від застуди

Чому варто щепитись від грипу і дітям, і дорослим, і яка різниця між вакцинами

Українська правда


powered by lun.ua