Заступник голови Рівненської ОДА заявив, що одужав від COVID-19
2 травня 2020, 19:34

Facebook
Перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін заявив, що одужав від COVID-19.
Джерело: Подолін у Facebook
Дослівно: "Друзі, я одужав від коронавірусу! ПЛР-тести двічі показали негативний результат щодо COVID-19.
Реклама:
Нині почуваюся добре, немає й сліду від нездужання".
Деталі: Подолін повідомив, що з понеділка повертається до роботи в облдержадміністрації.
Довідка: За даними МОЗ, станом на 2 травня на Рівненщині зафіксовано 689 випадків коронавірусу.
РЕКЛАМА:
Читаєте нас щодня?
Зробіть читання ще комфортнішим. Читайте без реклами та отримуйте додаткові переваги для передплатників від 249 грн/міс.
Повний доступ до матеріалів. Скасувати можна будь-коли.
За минулу добу в Україні виявили 550 нових хворих коронавірусною інфекцією, всього в Україні зафіксовано 11 411 випадків COVID-19.
Усю динаміку пандемії "Українська правда" відслідковує тут.
Шановні читачі, просимо
дотримуватись Правил
коментування