У Маріуполі засудили чоловіка, який встиг повоювати і за бойовиків, і за ЗСУ

Четвер, 28 травня 2020, 13:53

Орджонікідзевський райсуд Маріуполя засудив до 6,6 років позбавлення волі чоловіка, який майже рік воював на боці бойовиків, а потім, "змінивши вподобання", провів рік у лавах ЗСУ.

Джерело: пресслужба Офісу генпрокурора

Дослівно: "У липні 2014 року уродженець м. Кривий Ріг за власним бажанням вступив до лав одного з незаконних збройних формувань РФ та до квітня 2015 року воював проти військових підрозділів ЗСУ на території Донецької та Луганської областей, зокрема в районі міст Міусинськ, Дебальцеве, Фащівка та у Старобешівському районі.

Навесні 2016 року чоловік, змінивши свої політичні уподобання і намагаючись спокутувати свою провину, звільнився з лав НЗФ, вступив до складу одного з підрозділів ЗСУ та упродовж 1 року брав участь у збройних протистояннях з колишніми "побратимами".

Деталі: Відзначається, що суд врахував ці обставини та щире каяття чоловіка і активне сприяння у розкритті злочину під час призначення покарання і засудив чоловіка до 6 років та 6 місяців позбавлення волі.

При цьому санкція статті (ч. 1 ст. 258-3 КК України) передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Українська правда
powered by lun.ua