Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Роскосмос відреагував на запуск Crew Dragon

Неділя, 31 травня 2020, 00:16
Роскосмос відреагував на запуск Crew Dragon

Космічне агентство Росії "Роскосмос" відреагувало на запуск у космос корабля Crew Dragon, який доставить на МКС двох астронавтів.

Джерело: виконавчий директор по пілотованим космічним програмам Росії Сергій Крикальов в Twitter

Пряма мова: запуск Crew Dragon "відкриває новий етап в пілотованій програмі, світовій пілотованій програмі, програмі МКС, куди і полетів цей корабель тому що у нас з'являються нові можливості, нові резерви і я впевнений, що успіх цієї місії дасть нам додаткові можливості, які підуть на користь всій світовій пілотованій програмі".

Деталі: Вперше за майже 10 років двоє американських астронавтів полетіли на МКС не на російському "Союзі", а на американському кораблі. Вартість відправки одного астронавта на МКС компанією SpaceX обійдеться NASA в $50 мільйонів. "Роскосмос" бере за цю послугу майже вдвічі більше - $90 мільйонів.

Космічні кораблі компанії Ілона маска SpaceX Crew Dragon - багаторазові, але за контрактом з NASA для доставки людей на станцію їх використовуватимуть лише одноразово. При цьому SpaceX дозволено використовувати ці ж капсули повторно для вантажних місій на МКС.

Що передувало: SpaceX відправила астронавтів на МКС

Микола Донєв, УП

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: