Пляжі у Києві ще не відкрили, але люди купаються і рятувальники вже чергують

П'ятниця, 12 червня 2020, 20:46
Фото: Наш Киев

Купальний сезон у столиці станом на 12 червня офіційно не розпочався, але люди купаються, пляжі обробляють дезінфікуючими засобами, а рятувальники слідкують за безпекою на воді.

Джерело: речниця КП "Плесо" Яна Довгань у коментарі "Українській правді"

Пряма мова: "Офіційний пляжний сезон, який би дозволяв киянам купатися, станом на 12 червня не розпочався. Він розпочнеться виключно тоді, коли санітарна служба візьме проби води, проведе всі аналізи, отримає результати і дасть відповідний висновок, чи вода у Дніпрі придатна до купання, а стан піску на пляжі – для приймання відвідувачів".  

Деталі: За її словами санітарна служба уже взяла проби води, результатів аналізів чекають у понеділок-вівторок.  Якщо результати будуть хорошими, то в Києві офіційно дозволять розпочати купальний сезон.

Довгань розповіла, що наразі КП "Плесо" отримало дозвіл від Київської адміністрації на відкриття пляжів лише як зон відпочинку. Водночас люди уже давно купаються у Дніпрі та столичних озерах.

Речник КП "Плесо" відзначила, що для безпеки киян, попри те, що сезон наразі не розпочався, на пляжах уже більше тижня працюють 24 пости рятувальників, відкрили медпункти і туалети з санітайзерами і одноразовими рушниками. 

Довгань відзначила, що міські лайфгарди уже навіть врятували кількох людей на воді.  

Крім того, на пляжах установили попереджувальні знаки, а лавки, душові, кабінки для перевдягання тощо у зонах відпочинку дезінфікують двічі на день.

Крім того, через гучномовці повідомляють про необхідність носити засоби індивідуального захисту, щоб попередити можливість зараження коронавірусом.

Ірина Балачук, УП


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!