25.06

Банківський форум

У Росії на 16 років посадили американця, звинувативши у шпигунстві

Понеділок, 15 червня 2020, 17:36
У Росії на 16 років посадили американця, звинувативши у шпигунстві

Московський міський суд у понеділок визнав громадянина США Пола Уілана винним у шпигунстві і засудив до 16 років тюремного ув'язнення.

Джерело: Інтерфакс

Деталі: Згідно з вироком, американець буде відбувати покарання в колонії суворого режиму. Прокурор просив засудити його до 18 років колонії.

Адвокат Уілана заявив про незгоду захисту з вироком і про плани його оскарження протягом 10 діб, до того, як вирок набере чинності. За його словами, питання про можливість обміну або прохання про помилування вирішиться після того, як вирок почне діяти.

Сам засуджений назвав вирок політичним і підтвердив намір його оскаржити. Перед оголошенням вироку він знову заявив про свою невинуватість.

"Це політичний суд, фіктивний суд. Ми довели мою невинуватість, довели фабрикації, тепер завдання - подолати телефонне правосуддя", - сказав Уілан.

До вступу вироку в силу Уілан буде перебувати в СІЗО "Лефортово".

Держдепартамент США вже виступив з вимогою негайно звільнити Уілана.

Пряма мова глави Держдепу Майкла Помпео: "Сполучені Штати обурені вироком російського суду для громадянина США Пола Уілана після прихованого від громадськості судового розгляду, з використанням таємних доказів і з обмеженнями для свідків захисту".

Нагадаємо: У кінці грудня 2018 року Федеральна служба безпеки РФ затримала американця Пола Уілана. Його звинуватили в шпигунстві на користь американських спецслужб.

Українська правда
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: