Співробітники Facebook влаштовують демонстрацію через бездіяльність Цукерберга на публікації Трампа

Вівторок, 2 червня 2020, 06:42
Співробітники Facebook влаштовують демонстрацію через бездіяльність Цукерберга на публікації Трампа

Деякі співробітники Facebook запланували провести віртуальний страйк на знак протесту проти рішення генерального директора Марка Цукерберга не реагувати на ряд суперечливих постів президента США Дональда Трампа.

Джерело: співрозмовник CNN Business

Деталі: Учасники протесту впевнені, що використання платформи Facebook для підбурювання до насильства та поширенню дезінформації неприпустимо, незалежно від того, ким є автор.

Представник Facebook сказав виданню: "Ми усвідомлюємо біль, який відчувають багато хто з наших людей. Ми закликаємо співробітників говорити відкрито, коли вони не згодні з керівництвом".

У своєму пості в неділю Цукерберг сказав, що він знає, що "Facebook потрібно зробити більше, щоб підтримувати рівність і безпеку на платформі".

Що було раніше: У США після смерті афроамериканця Джорджа Флойда при затриманні поліцейським почалися протести. Трамп рекомендував губернаторам використовувати достатню кількість бійців Національної гвардії для відновлення порядку в країні.

Нагадаємо:

  • 26 травня соцмережа Twitter вперше перевірила твіт президента США.
  • У цьому повідомленні Трамп стверджував, що голосування за допомогою пошти нібито сприяє підтасуванню результатів.
  • Twitter класифікував цей меседж як такий, що вводить в оману, після чого Трамп звинуватив соцмережу у втручанні в майбутні президентські вибори в США.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування