Співробітники Facebook влаштовують демонстрацію через бездіяльність Цукерберга на публікації Трампа

Вівторок, 2 червня 2020, 06:42

Деякі співробітники Facebook запланували провести віртуальний страйк на знак протесту проти рішення генерального директора Марка Цукерберга не реагувати на ряд суперечливих постів президента США Дональда Трампа.

Джерело: співрозмовник CNN Business

Деталі: Учасники протесту впевнені, що використання платформи Facebook для підбурювання до насильства та поширенню дезінформації неприпустимо, незалежно від того, ким є автор.

Представник Facebook сказав виданню: "Ми усвідомлюємо біль, який відчувають багато хто з наших людей. Ми закликаємо співробітників говорити відкрито, коли вони не згодні з керівництвом".

У своєму пості в неділю Цукерберг сказав, що він знає, що "Facebook потрібно зробити більше, щоб підтримувати рівність і безпеку на платформі".

Що було раніше: У США після смерті афроамериканця Джорджа Флойда при затриманні поліцейським почалися протести. Трамп рекомендував губернаторам використовувати достатню кількість бійців Національної гвардії для відновлення порядку в країні.

Нагадаємо:

  • 26 травня соцмережа Twitter вперше перевірила твіт президента США.
  • У цьому повідомленні Трамп стверджував, що голосування за допомогою пошти нібито сприяє підтасуванню результатів.
  • Twitter класифікував цей меседж як такий, що вводить в оману, після чого Трамп звинуватив соцмережу у втручанні в майбутні президентські вибори в США.powered by lun.ua