Кличко дорікнув Раді за те, що гальмує створення в Києві муніципальної поліції

Понеділок, 22 червня 2020, 12:57

Мер Києва Віталій Кличко нагадав, що парламент з 2015 року не може ухвалити законопроєкт щодо створення у столиці муніципальної поліції.

Джерело: Кличко під час брифінгу

Пряма мова Кличка: "Хочу нагадати, що у столиці немає муніципальної поліції, хоча давно ми виступаємо за її створення… У парламенті з 2015 року лежить законопроєкт, що передбачає створення таких підрозділів. Він ухвалений, на жаль, тільки у першому читанні. Києву потрібна муніципальна поліція – ми постійно нагадуємо про це. Потрібна, щоб контролювати дотримання правопорядку на наших вулицях, для наведення ладу зі стихійною торгівлею, паркуванням. І підзвітна муніципальна поліція має бути виключно громаді Києва".

Деталі: Клично зазначив, що в Києві є муніципальна охорона, яка допомагає поліції, але вона не має тих повноважень, що є у правоохоронців.

Мер нагадав, що муніципальна охорона може припиняти злочини та тримати порушника до приїзду поліції. Також муніципальна охорона може фіксувати порушення правил карантину, і ці матеріали можуть бути приводом для штрафу через суд.

Українська правда
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.