Антирекорди COVID-19: Степанов анонсує кадрові зміни на Львівщині

Понеділок, 22 червня 2020, 21:26

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов анонсує кадрові рішення у Львівській області, яка вкотре б‘є антирекорди щодо захворюваності на COVID-19.

Джерело: Степанов у Facebook

Деталі: Очільник МОЗ відвідав область, де було зарестровано 200 випадків лише за останню добу. Загалом, від початку пандемії, тут зафіксовано 3980 хворих на коронавірусну інфекцію.

Пряма мова: "Відтак, будемо приймати рішення: щодо зміни принципу фінансування за COVID-пакетами, аби жоден медзаклад країни не відчував нестачі в ліках, а медпрацівники — затримок по зарплатах, щодо зміни керівництва місцевого лабораторного центра, де була штучно створена черга, яку мали розвантажувати центри інших міст. Такі речі в умовах епідемії неприпустимі".

Деталі: Також міністр каже, що поставив завдання керівнику робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної НС, пов‘язаної з поширенням коронавірусу, та директору департамента охорони здоров‘я Львівської ОДА:

щодо термінового завершення епідрозслідування по випадках COVID-19 у медичних працівників, бо зараз це відбувається дуже повільно — з 268 розпочатих розслідувань завершено лише три;

щодо забезпеченості лікарень необхідними лікарськими засобами відповідно до національного протоколу лікування COVID-19

та щодо налагодження повноцінної роботи лабораторії держпродспоживслужби та забезпечення її необхідною кількістю фахівців.

Звітність про виконання Степанов очікує до кінця тижня.

Українська правда


powered by lun.ua