Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Прем’єр-Ліга: "Зоря" і "Шахтар" розділили очки

Субота, 27 червня 2020, 21:24
Прем’єр-Ліга: Зоря і Шахтар розділили очки

У матчі 28 туру української Прем`єр-ліги донецький "Шахтар" та луганська "Зоря" зіграли унічию з рахунком 0:0.

Поєдинок пройшов у Києві на НСК "Олімпійський" у суботу, 27 червня.

Перші 45 хвилин матчу пройшли без особливих моментів біля обох воріт. У другому таймі донецька команда, що ще в минулому турі достроково оформила чемпіонство, суттєво додала в динаміці.

На 56-й хвилині після сильного удару Алана Патріка з метрів 23-х м`яч влучає у поперечку воріт "Зорі". Луганська команда за пару хвилин відповіла небезпечним ударом зі стандарту Богдана Леднєва, який відбив на кутовий Андрій П`ятов.

Наступний гольовий момент у грі був знову біля воріт "Шахтаря". Владислав Кабаєв з лінії штрафного лише трохи не поцілив у кут воріт. Ще один шанс вирвати перемогу в цій грі "Зоря" мала на 83-й хвилині. Після удару Андрія Хомченовського знову у гру вступив Андрій П`ятов.

В інших двох матчах дня "Карпати" та "Львів" зіграли у результативну нічию 1:1 з ФК "Львів", а "Колос" здолав "Олександрію" з рахунком 2:1.