На кордоні з Угорщиною запрацювали 4 пункти пропуску

Понеділок, 29 червня 2020, 10:53

Із понеділка на кордоні з Угорщиною повністю відновлено роботу чотирьох пунктів пропуску.

Джерело: Державна прикордонна служба

Дослівно: "29 червня з 1:00 на кордоні з Угорщиною повністю відновили роботу пункти пропуску: "Вилок – Тисабеч", "Лужанка – Берегшурань", "Косино – Барабаш" та "Дзвінкове – Лонья".

Станом на 8 годину ранку ці пункти пропуску вже перетнуло 625 осіб, зокрема 185 – на в’їзд в Україну та 440 – на виїзд з України".

Деталі: Прикордонники зазначають, що громадяни України, які планують поїздку в Угорщину на термін до 24 годин, не відправляють на карантин, якщо вони в’їжджають у 30-кілометрову зону. Від таких осіб також не потребують додаткових підтверджуючих документів для в’їзду.

Водночас в’їзд на територію Угорщини з метою транзитного проїзду дозволяється цілодобово за наявності в особи документа про постійне місце поживання, дозволу на перебування, посвідки на проживання, візи на тривале працевлаштування або іншого документа, що підтверджує право на тривале перебування у країні призначення, виданого офіційним органом цієї країни. До того ж, особа має надати згоду на перевірку на наявність COVID-19 та не мати ознак підозри на інфекцію.

Українська правда


powered by lun.ua