Вибори в Білорусі: журналістам показали секретну соціологію

П'ятниця, 10 липня 2020, 02:29
Дарина Бурякіна, TUT.BY

Глава Білоруської Спілки Журналістів Андрій Кривошеєв опублікував результати соцопитування, яке провів Оперативно-аналітичний центр при президентові Білорусі, щодо рейтингу президента Олександра Лукашенка.

Джерело: Глава БСЖ, журналіст державного медіахолдингу БТ Андрій Кривошеєв

Деталі: 9 липня Лукашенко провів зустріч з колективами найбільших ЗМІ Білорусі, більшість з яких державні, на якій на прохання присутніх показали "документ, що реально описує ситуацію в Білорусі. У тому варіанті, в якому його отримує поки тільки Перший", - зазначив Кривошеєв.

Пряма мова: "Президент попросив негайно принести свіжу соціологію. У присутності 250 колег помічник приніс документ прямо під час відповіді на питання. Це було круто, навіть для нашої відвертої політичної реальності. За те ми систему і цінуємо.

PS: Наводжу цей аналіз без купюр. Вперше в своїй 20-річній кар'єрі ділюся документом під номером 1, без знятого грифа "ТАЄМНО"".

Дослівно: "За оперативною інформацією, що надходить в ОАЦ з різних джерел, на кінець червня 2020 року рівень довіри до глави держави досяг 76%".

 
 
 

Що передувало: Президент Білорусі Олександр Лукашенко напередодні президентських виборів в країні заявив, що "наведе порядок зі свободою слова".

Нагадаємо:

  • Шості президентські вибори в історії суверенної Білорусі призначені на неділю, 9 серпня. 65-річний Олександр Лукашенко править країною 25 років.
  • Потенційний кандидат Віктор Бабарико, два лідери ініціативних груп Едуард Бабарико та Сергій Тихановський, були заарештовані. Проти більш ніж 30 осіб відкрили кримінальні справи і понад 100 – адміністративні.

Микола Донєв, УП


powered by lun.ua