Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

У МОЗ розповіли, що робити туристам, які вертаються з країн червоної зони

П'ятниця, 10 липня 2020, 09:24
У МОЗ розповіли, що робити туристам, які вертаються з країн червоної зони
Фото travcoholidays.travel

Українці, які повертаються додому з країн, що входять до червоної зони щодо коронавірусу, мусять пройти 14-денну самоізоляцію, або самостійно зробити ПЛР-тест.

Джерело: міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу 10 липня

Пряма мова: "Люди, які повертаються з-за кордону і повертаються з країн, що входять до переліку країн з червоної зони, – всі вони повинні пройти самоізоляцію, встановивши додаток "Дій вдома". І самоізоляція ця передбачена упродовж 14 днів".

Деталі: Водночас Степанов нагадав, що можна не сидіти 2 тижні вдома, а зробити ПЛР-тест. Цих тестів держава не оплачує, але туристи можуть зробити їх за власні кошти у будь-якій приватній лабораторії, яка акредитована у Центрі громадського здоров’я. Якщо тест буде негативний, то людина може припинити самоізоляцію, про що прийде відповідне повідомлення на додаток "Дій вдома".  

Степанов також додав, що є алгоритм дій для туристів, які контактували з хворим на COVID-19. Зокрема, такі люди мають лишатися на самоізоляції 14 днів і пройти тестування у визначених лабораторіях. З їх переліком можна ознайомитися на сайті Центру громадського здоров’я.

Читайте також: Скільки людей захворіли на COVID-19 в Україні та світі

Українці живуть так, наче коронавірусу не існує. Чому COVID-19 – це все ще страшно

Ірина Балачук, УП
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: