Путін про коронавірус в РФ: ситуація з летальністю виглядає непогано

Понеділок, 13 липня 2020, 10:51

Президент РФ Володимир Путін заявив, що смертність від коронавірусу в Росії в рази нижче, ніж у європейських країнах з розвиненою системою охорони здоров'я, щодобовий приріст хворих залишається стабільним.

Джерело: Путін на засіданні Ради при президенті РФ зі стратегічного розвитку та нацпроектів в понеділок, цитує російський "Інтерфакс"

Пряма мова: "Зазначу, що за одним із, я вважаю, основних показників ефективності нашої роботи - летальністю, все-таки тут у нас ситуація виглядає непогано. В Росії від коронавірусної інфекції на 100 тисяч населення летальність в рази нижче, ніж у багатьох інших країнах, в тому числі і європейських країнах з розвиненою системою охорони здоров'я".

Деталі: За словами Путіна, щодобовий відсоток виявлених випадків захворювання в Росії залишається стабільним, а кількість тих, хто одужав, зростає. У зв'язку з цим переважна кількість суб'єктів РФ перейшла до пом'якшення режимів самоізоляції громадян та інших протиепідемічних обмежень.

Президент Росії вважає, що не без проблем і збоїв, але в цілому РФ "гідно відповіла на виклик епідемії".

Нагадаємо: За даними штабу РФ у боротьбі з коронавірусом, на 12 липня загальна кількість заражених в країні досягла 727 162 осіб. Кількість жертв за весь період склала 11 335. Одужав і був виписаний 501 061 пацієнт.

Читайте також: Скільки людей захворіли на COVID-19 в Україні та світі

Українці живуть так, наче коронавірусу не існує. Чому COVID-19 – це все ще страшно

Нагадаємо: Кількість хворих на COVID-19 у світі перевищила 13 мільйонів, що ознаменувало чергову віху у поширенні хвороби. За 7 місяців коронавірус забрав 571 674 життів.powered by lun.ua