Окупанти відновили пропуск через КПВВ на Донбасі – прикордонники

Понеділок, 13 липня 2020, 12:30
Фото dpsu.gov.ua

13 липня окупаційна адміністрація Росії відновила пропуск через свій блокпост на дорожньому коридорі Донецьк – Маріуполь.

Джерело: сайт Державної прикордонної служби

Дослівно: "Станом на 12:00 на даному напрямку через КПВВ "Новотроїцьке" в бік тимчасово окупованої території України прикордонники оформили близько 100 осіб та 7 транспортних засобів. З боку ТОТУ на в'їзд до контрольованої території прибуло 38 осіб та 8 автомобілів".

Деталі: Крім того, на 12:00 через КПВВ "Станиця Луганська" лінію розмежування в пішому порядку перетнуло 710 осіб. До тимчасово окупованої території – 229, до контрольованої території – 481.

Рух через КПВВ "Мар’їнка" бойовики досі блокують.

У Держприкодонслужбі нагадали, що всі громадяни, які прибувають з тимчасово окупованої території, зобов’язані пройти двотижневу самоізоляцію, встановивши мобільний додаток "Дій вдома" або, за їх згоди, двотижневу обсервацію в лікувальних закладах, визначених органами місцевої влади.

Від обов’язкової самоізоляції (обсервації) звільняються особи, які слідують через лінію розмежування для здачі зовнішнього незалежного оцінювання за наявності підтверджуючих документів.

Українська правда
powered by lun.ua