Татаров відреагував на Микитася: Він ображений, що я йому не допоміг вийти з в'язниці

Середа, 20 січня 2021, 13:19

Заступник глави офісу президента Олег Татаров вважає, що колишній власник "Укрбуд Девелопмент" Максим Микитась ображений, що той не допоміг йому вийти з в'язниці.

Джерело: Повідомлення Татарова в Telegram

Пряма мова Татарова: "Ключовий сенс майже кожного висловлювання (Микитася – ред.) – образа, що НАБУ допомогло йому вийти з в'язниці, а я ні.

Я припинив займатися юридичною діяльністю після переходу на державну службу і на своїй посаді зайнятий лише державними питаннями.

Я не буду йти на конфлікт інтересів і не збираюся втручатися в будь-які питання захисту будь-кого, в адвокатські або бізнес-питання".

Деталі: Татаров також висловив сподівання, що "правоохоронні та судові органи в справі підтримуваного НАБУ забудовника Микитася приймуть законні та справедливі рішення".

Що цьому передувало: В інтерв’ю "Українській правді" Микитась розповів, як заступник голови Офісу президента Олег Татаров у часи роботи в Міністерстві внутрішніх справ допоміг повернути вилучені під час обшуків кошти компанії "Укрбуд Девелопмент".

Також він розповів, що "під час перебування в СІЗО дізнався про безліч невідомих до того моментів і роль саме Татарова".

Микитась в інтерв'ю УП: "Коли від мого імені до Татарова звернулися по допомогу, а я вже знаходився в СІЗО, він імітував бурну діяльність, аби допомогти. Насправді – нічого не зробив.

Він міг легко вирішити цілком на законних підставах проблему вкраденого у мене майна. Але Татаров пристав до іншої сторони – яка зрадила мене, пограбувала та підставила в квартирну справу.

От ми друзі, а він за весь період мого перебування під вартою жодного разу не поцікавився про мій стан, не запропонував якоїсь, навіть звичайної людської допомоги або підтримки моїй сім’ї".

Українська правда


powered by lun.ua