Мінкульт звернувся до посольства Британії через "російські" Севастополь та Сімферополь у ВВС

Вівторок, 26 січня 2021, 18:45

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко звернувся з офіційним листом до надзвичайного і повноважного посла Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Мелінди Сіммонс щодо віднесення британським мовником Бі-Бі-Сі міст окупованого Криму до територій Росії.

Джерело: пресслужба МКІП

Деталі: МКІП просить відреагувати на цю ситуацію та отримати роз’яснення від головної штаб-квартири Бі-Бі-Сі у Лондоні.

Пряма мова Ткаченка: "Міжнародні санкції проти російської влади мають бути встановлені найближчим часом. Але для цього потрібні рішучі дії не лише від керівництва держав, а ще й дотримання інформаційної безпеки, зокрема, міжнародними інформаційними агенціями".

Передісторія: Російська служба Бі-Бі-Сі вночі 24 січня, підсумовуючи акції протесту в Росії на підтримку опозиціонера Олексія Навального, вказала у Facebook, що масові виступи відбулися в 122 містах Росії та 78 містах за межами цієї країни.

При цьому окуповані українські міста Севастополь та Сімферополь у цьому списку фігурують як російські, а внизу цього списку міститься позначка, що "Росія анексувала Крим і Севастополь у 2014 році".

Українська правда