Справа живодера з Хмельниччини: слідчі не знайшли криміналу

Вівторок, 26 січня 2021, 19:24

У діях колишнього директора Державного архіву Хмельницької області Володимира Байдича, якого підозрювали у жорстокому поводженні з тваринами, слідчі поліції криміналу не виявили.

Джерело: заступник керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури Сергій Комонюк, якого цитує "Суспільне"

Пряма мова Комонюка: "Судово-медична експертиза, яку проводили у Харкові, дала висновок, що виявлені у собаки на кличку Барсік тілесні ушкодження відносяться до середнього ступеня важкості з тривалим розладом здоров’я. Проте, від нанесених травм у собаки ознак ускладнення здоров’я не виявлено, а ознаки каліцтва відсутні. Тому, на підставі висновку цієї експертизи, слідчим відділом Красилівського відділу поліції прийнято рішення про закриття кримінального провадження у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення".

Деталі: Він також додає, що одночасно начальнику Красилівського відділу поліції направлено матеріали для вирішення питання про притягнення винної особи до адміністративної відповідальності, передбаченої статтею 89 Кодексу України про адміністративні правопорушення (жорстоке поводження з тваринами).

Відомо, що собака досі проживає у кінологічному центрі Нацполіції, гарно почувається та чекає на нових господарів.

Передісторія: 18 листопада 2019 року у соцмережах розповсюдили відео, на якому видно, як зупинили автівку, до якої був прив’язаний собака із закривавленими лапами. З салону вийшов чоловік та пояснив: собака агресивний, тому він вирішив його вивезти. Водія та його легкову машину впізнали користувачі соціальної мережі.

З причепленим собакою до позашляховика чоловік проїхав близько 1,5 кілометра.