Рятувальники попередили про найвищий рівень небезпеки через сильні снігопади

Четвер, 28 січня 2021, 10:23
Фото 05453.com.uа

Державна служба з надзвичайних ситуацій попереджає про третій рівень небезпеки у зв’язку з сильними снігопадами в Одеській та Миколаївській областях.

Джерело: сайт ДСНС

Дослівно: "28 січня у деяких областях України очікується суттєве погіршення погодних умов та сильні снігопади. Так, в Одеській, Миколаївській областях надзвичайний сніг (приріст снігового покриву 30-40 см), посилення швидкості вітру до 15-20 м/с, сильна хуртовина, снігові замети, налипання мокрого снігу (ІІІ рівень небезпечності, червоний)".

Деталі: У Кіровоградській області очікується сильний мокрий сніг (приріст снігового покриву 20-30 см), налипання мокрого снігу (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).

Крім того, значний мокрий сніг та налипання мокрого снігу очікується також в Черкаській, Полтавській, Сумській та Чернігівській областях (приріст снігового покриву 10-15 см).

На дорогах 28 січня ожеледиця.

ДСНС нагадує, що такі погодні умови призведуть до порушення та припинення руху транспорту, відключення енергопостачання населених пунктів.

Рятувальники закликають водіїв утриматися від подорожей автомобілями у період негоди та не залишати транспортні засоби вздовж доріг, аби спецтехніка могла вчасно та якісно очистити їх від снігу.

Українська правда