Поліція знайшла звалища епідемічно небезпечних відходів у двох областях

П'ятниця, 12 лютого 2021, 12:49

Національна поліція виявила несанкціоновані звалища епідемічно небезпечних медичних відходів на території Київської та Миколаївської областей.

Джерело: Нацполіція

Деталі: Представники фірми-ліцензіата звозили їх до складських приміщень, непередбачених для зберігання та утилізації.

 

11 лютого правоохоронці проводили обшуки в офісних і складських приміщеннях, які орендувало підприємство-ліцензіат.

Під час огляду правоохоронці виявили тонни використаного медичного інструменту, лікарських діагностичних та дезінфекційних засобів, органічні медичні відходи, предмети із залишками біологічних рідин, відходи медичних закладів та мікробіологічних лабораторій, у тому числі діяльність яких пов’язана із СОVID-19.

 

Слідчі поліції Київщини розпочали кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією зловживання владою або службовим становищем.

Санкція статті передбачає позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8500 – 17000 грн).

Правоохоронці встановлюють коло осіб, причетних до цього правопорушення.

Проводяться заходи для убезпечення громадян та належної утилізації  виявлених відходів.

Додатково: Згідно із правилами знищення лікарських та біологічних засобів, що не підлягають подальшому використанню, вони набувають статусу відходів і передаються для знищення.

Українська правда
powered by lun.ua