На Прикарпатті вважають, що спалаху коронавірусу посприяли колядки і весілля

Четвер, 18 лютого 2021, 21:18

На Прикарпатті вважають, що найбільшою причиною спалаху коронавірусної хвороби стали масові зібрання для колядування.

Джерело: "Укрінформ", який цитує начальника ГУ Держпродспоживслужби в області Романа Гурського

Пряма мова Гурського: "Коли ви у масці відбули у храмі Службу і пішли додому, безумовно, є ймовірність зараження. Але коли ми отримали розколяду, то були в шоці. Бо на всіх Богослужіннях ще люди в масках, і священники дотримуються вимог причастя, дезінфікують ложку… Втім, коли сходяться з двох сіл у будинок культури, чи народний дім, чи у великий храм, і всі знімають маски і колядують, то тут імовірність зараження з 10 зростає до 100".

Деталі: Він додав, що ще однією причиною спалаху коронавірусної інфекції в області можна вважати масові святкування, особливо велелюдні весілля, на які приїжджає багато людей з різних регіонів.

Третім чинником збільшення кількості захворювання на коронавірус у Держпродспоживслужбі вважають міграцію людей.

Передісторія: 17 лютого Івано-Франківська обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 22 до 28 лютого запровадила на території регіону карантину "червоного" рівня через стрімке поширення коронавірусу.

В Івано-Франківській області протягом попередньої доби, 17 лютого, зареєстровано 799 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 та 10 летальних випадків від хвороби.powered by lun.ua