Контррозвідка СБУ "привітала" РФ із 23 лютого і нагадала, чий Крим

Середа, 24 лютого 2021, 13:11

Перед усіма дипломатичними установами Росії на території України 23 лютого встановили біл-борди та лайтбокси з емблемою контррозвідки Служби безпеки України та нагадуванням, що Крим – це Україна.

Джерело: поінформований співрозмовник УП у правоохоронних органах, СБУ в Facebook

Деталі: Такий "інформаційний привіт" з’явився тоді, коли держава-агресор відзначає День захисника вітчизни, як спадок радянського свята Дня армії.

Біл-борди та лайтбокси з лого "Aquila non captat muscas", що перекладається як "Орел мух не ловить" та є девізом української контррозвідки встановлено перед дипустановами в Києві, Харкові, Львові та Одесі.

Поділилася світлиною і сама СБУ у Facebook з відповідним підписом: "Просто фото, просто посольство РФ у Києві, просто констатація факту: Крим - це Україна!".

Емблемою контррозвідки російських дипломатів українські спецслужби "вітали" також із Днем Росії у червні 2020 року.

А в березні 2015 року таким чином передавали "привіт" зрадникам, які залишилися в окупованому Криму служити агресору.

 

Чому це важливо: Росія незаконно окупувала частину України - Кримський півострів - в 2014 році. При цьому країна, керована президентом Володимиром Путіним, не визнає незаконність своїх дій, заявляючи про "відновлення історичної справедливості". РФ також використовує всілякі приводи для переслідування тих, хто засуджує її політику, навіть якщо це громадяни інших країн, включно з Україною, проти якої вона вже 7 років здійснює гібридну військову агресію.

Валентина Романенко, УП