На Закарпатті прикордонники з пострілами зупинили алжирських студентів

Четвер, 25 лютого 2021, 10:05
Фото ДПСУ

Військовослужбовці відділу "Ужгород" з пострілами зупинили правопорушників, які 24 лютого по горах Закарпаття пробиралися в країни ЄС.

Джерело: Держприкордонслужба

Дослівно: "За 1500 метрів від кордону прикордонники виявили двох іноземців. Правопорушники не реагували на вимогу прикордонників зупинитися, тому правоохоронцям довелося здійснити кілька попереджувальних пострілів вгору. Непрохані гості зупинилися лише як почули стріли".

Деталі: Прикордонники продовжили пошуки і за кілька хвилин виявили ще двох правопорушників, які переховувалися у лісі.

Повідомляється, що в Україну іноземці прибули з метою навчання в одному з вишів. Троє з затриманих мали із собою паспорти громадян Алжиру та посвідки на тимчасове проживання в Україні, видані в січні цього року. Четвертий не мав жодних документів, але також назвався громадянином Алжиру.

Усіх затриманих доставили в прикордонний підрозділ.

Порушникам загрожує адмінвідповідальність за ч.2 ст.204-1 КупАП "Незаконний перетин або спроба незаконного перетину держкордону України".

Також у діях нелегальних мігрантів вбачають ознаки правопорушення, передбаченого ст.185-10 "Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника ДПСУ".

Долю студентів вирішуватиме суд.