25.06

Банківський форум

Стефанчук анонсував законопроєкт про місцевий референдум

Субота, 13 березня 2021, 11:56
Стефанчук анонсував законопроєкт про місцевий референдум

Наступного тижня буде фіналізовано текст законопроєкту про місцевий референдум.

Джерело: перший віцеспікер Руслан Стефанчук на з'їзді партії "Слуга народу" в суботу

Пряма мова:  "Ви знаєте, що прийнятий закон про всеукраїнський референдум. І буквально наступного тижня, я дуже сподіваюсь, ми приведемо до фіналізації законопроєкт про місцевий референдум.

Ми хочемо виставити його на сайті Верховної Ради для національного обговорення.

Але, крім цього, під егідою президента України ми готові об'їхати по всіх територіальних громадах чи по переважній більшості, поспілкуватися з людьми на місцях, презентувати своє бачення місцевого референдуму, і вийти на фінальну точку, яка дасть можливість сказати, що пряма демократія в Україні існує, що влада, яку представляємо ми, діє не просто в межах і в спосіб, а в першу чергу в інтересах народу України, відповідної територіальної громади".

Деталі: У своєму виступі Стефанчук також підкреслив, що, за результатами порталу "Слово і діло", партія "Слуга народу" – "єдина партія, яка не провалила жодної обіцянки".

Він також анонсував програму, яка показуватиме в режимі онлайн виконання обіцянок партії.

Пряма мова: "Буде відповідна ІТ-програма, яка буде давати можливість показувати в режимі онлайн 24/7 виконання тієї мапи, яку ми запланували, визначення осіб, які не відповідають тим чи іншим критеріям, преміювання кращих і прощання з гіршими".

Катерина Тищенко, УП

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: