Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Свідоцтво про вакцинацію: у МОЗ проти, але для поїздок обіцяють довідку "за два кліки"

Понеділок, 15 березня 2021, 13:14
Свідоцтво про вакцинацію: у МОЗ проти, але для поїздок обіцяють довідку за два кліки

Україна видаватиме міжнародне свідоцтво про вакцинацію, діючи в межах міжнародного законодавства, у разі потреби при виїзді за кордон довідку про щеплення видаватимуть безкоштовно. 

Джерело: заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко у коментарі для "Коронавірус інфо"

Деталі: Віктор Ляшко зазначив, що міжнародні медико-санітарні правила чітко визначають вимоги до міжнародного свідоцтва про вакцинацію, тому жодних інших "імунних паспортів" Україна не впроваджуватиме.

За його словами, якщо певна країна вимагатиме під час перетину кордону міжнародне свідоцтво про вакцинацію проти COVID-19, українці отримуватимуть таку безкоштовну довідку у два кліки.

У МОЗ наголосили, що дворазове щеплення проти COVID-19 отримали лише 0,88% населення планети, а пропозиція цих вакцин на глобальному ринку обмежена.

Пряма мова Ляшка: "Впроваджувати та вимагати довідку про щеплення проти COVID-19 зараз не варто. Я повністю поділяю думку голови Європейського регіонального бюро ВООЗ Ганса Клюге, який публічно застерігає Єврокомісію від планів запровадити документи про вакцинацію проти COVID-19".

Читайте також: Повільні темпи щеплення та надлишкові дози: інтерв'ю Віктора Ляшка про вакцинацію проти COVID-19 в Україні

Щеплювати проти COVID-19 точно будуть, питання – коли, кого і чим. Усе про вакцинацію в Україні

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: