25.06

Банківський форум

Українці назвали перші кроки, які треба зробити після повернення контролю над територіями

Середа, 17 березня 2021, 12:03
Українці назвали перші кроки, які треба зробити після повернення контролю над територіями

Найпершим кроком після повернення контролю над окупованими територіями українці найчастіше називають притягнення до відповідальності тих, хто вчинив тяжкі злочини під час конфлікту.

Джерело: дослідження проведене Київським міжнародним інститутом соціології з 24 листопада по 17 грудня 2020 року

Деталі: Брифінг щодо результатів відбувся 17 березня.

Згідно із результатами 48,9% респондентів відповіли, що відчувають на собі, що в Україні відбувається збройний конфлікт, 28,4% відповіли, що не відчувають особливого впливу конфлікту на своє життя.

З числа найперших кроків, які повинна зробити Україна в результаті повернення непідконтрольних територій, опитані назвали:

Притягнення до відповідальності тих, хто вчинив тяжкі злочини під час конфлікту (37,2%), відновлення інфраструктури та житла на повернених регіонах (34,2%), відновлення роботи органів державної влади (28%), проведення виборів до органів місцевого самоврядування (26%).  

 
 

Дослідження проводилося методом телефонного інтерв’ю з використанням комп’ютера на

основі випадкової вибірки номерів мобільних телефонів. В результаті польового етапу було зібрано 2000 анкет. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,4% для показників близьких до 50%, 2,1% — для показників близьких до 25%, 1,5% — для показників близьких до 10%.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: