Вибори на 87 окрузі: в Опорі кажуть про розбіжності у голосах вже на 6 дільницях

Субота, 3 квітня 2021, 23:34
Вибори на 87 окрузі: в Опорі кажуть про розбіжності у голосах вже на 6 дільницях
Правоохоронці на одній з дільниць 87-го округу, фото Опори

На окрузі №87 в Івано-Франківській області вже на шести виборчих дільницях зафіксували порушення голосування.

Джерело: Опора

Дослівно: "Вже шоста дільниця має розбіжності у голосах. ОВК нарахувала на дільниці № 261029 за Олександра Шевченка 299 голосів, в той час як на упаковці вказано 402 голоси. Один бюлетень у пачці виявився з позначкою за іншого Олександра Шевченка (1974 року народження)".

Деталі: В Опорі додали, що перед початком підрахунку голова ДВК заявила – пакування пошкоджене, є порожній простір у пакетах з бюлетенями за Олександра Шевченка. Також вона констатувала, що члени ДВК не ставили підписи на пакувальному скотчі. Тому на думку членів ДВК, пакет відкривався.

На місце викликали поліцію.

Окрім того, на дільниці № 260515 члени ДВК одразу заявили про невідповідність пакування та висловили сумніви щодо наявності усіх бюлетенів.

Нагадаємо:

  • 28 березня в окрузі 87 в Івано-Франківській області відбулися довибори у Верховну Раду.
  • Кілька членів і голова виборчої комісії округу залишили місце роботи, що призвело до втрати комісією кворуму і неможливості продовжити підрахунок голосів. Комісія обрала нових голову і трьох членів.
  • 3 квітня на окрузі №87 визнали недійсними результати голосування на проміжних виборах до Верховної Ради на чотирьох дільницях.
  • Кандидат від ВО "Свобода" Руслан Кошулинський на довиборах у Верховну Раду в окрузі №87, де поки перемагає силач і висуванець "Слуги народу" Василь Вірастюк, вимагає визнати вибори недійсними і оголосити перевибори.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування