Резніков назвав умову, за якої Україна постачатиме воду в Крим

Четвер, 8 квітня 2021, 19:27

Україна готова постачати питну воду до анексованого Росією Криму, якщо міжнародні місії зафіксують можливість гуманітарної загрози українцям, які проживають на півострові.

Джерело: віцепрем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков в інтерв’ю ВВС-Україна

Пряма мова Резнікова: "Цистернами, діжками, як завгодно. Три КПВВ (контрольні пункти в'їзду і виїзду на адмінмежі з Кримом - ред.) є - Каланчак, Чонгар, Чаплинка, дороги є, повеземо.

Забезпечимо Червоний хрест - під їхнім прапором, не проблема. Людей напоїмо. Якщо дійсно моніторингова місія, міжнародна гуманітарна місія скаже: "Люди, треба допомагати".

Читайте також: Що відбувається з окупованим Кримом без дніпровської води. 13 фактів

Передісторія:

  • За прогнозом експерта Національної академії аграрних наук Михайла Яцюка, у 2021 році водосховища захопленого Росією Криму не отримаютьдодаткового живлення завдяки опадам, як на це сподіваються окупанти.
  • За даними екологів, на окупованому підострові майже вичерпались запаси питної води. При цьому дефіцит води виник через водні потреби російських військових баз та промислових об'єктів.powered by lun.ua