Росія повинна припинити конфлікт на Донбасі та окупацію Криму – Держдеп

5 травня 2021, 02:58
Росія повинна припинити конфлікт на Донбасі та окупацію Криму – Держдеп

Держсекретар Сполучених Штатів Ентоні Блінкен і речник Держдепу Нед Прайс заявили, що на Росію потрібно тиснути, аби вона виконувала свої зобов’язання.

Джерело: Блінкен у Twitter, речник Держдепу Нед Прайс у Twitter

Пряма мова Блінкена: "Нам потрібно працювати разом, щоб звертати увагу на поведінку Росії, притягнути Росію до відповідальності за її дії та чинити тиск, аби Москва дотримувалась своїх міжнародних зобов’язань".

Реклама:

Пряма мова Прайса: "Росія повинна виконувати свої зобов'язання згідно з Мінськими домовленостями та сумлінно працювати над припиненням конфлікту на сході України.

Вона також повинна припинити незаконну окупацію Криму".

Деталі: Блінкен у своєму Twitter написав про те, як варто змушувати Москву дотримуватися зобов’язань.

РЕКЛАМА:
Читайте УП без реклами за підпискою
від 249 грн/міс
Оформити підписку

Також речник Держдепу Прайс, зробивши ретвіт допису Блінкена, нагадав, що Росія повинна припинити конфлікт на Донбасі та окупацію Криму.

Нагадаємо: Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що Вашингтон виступає проти газопроводу "Північний потік-2".

Блінкен в інтерв'ю заявив, що в Держдепартаменті США дуже уважно стежать за відведенням російських військ від кордону з Україною.

США Україна Росія
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування