11-й день Паралімпіади-2020: українські спортсмени вибороли ще 4 медалі

Субота, 4 вересня 2021, 18:29
Оксана Ботурчук

Протягом одинадцятого змагального дня Паралімпіади-2020 спортсмени боролися за 45 комплектів нагород. Українці здобули чотири з них.

Джерело: Суспільне

Деталі: Підсумком змагального дня для України стали загалом 98 медалей. Саме з таким результатом українці підходять до заключних фіналів на Паралімпійських Іграх у Токіо.

У суботу "срібло" для України вибороли Ігор Цвєтов (біг на 200 метрів, клас - T35), Марина Манжула (байдарка-одиночка, 200 метрів, клас - KL1), Оксана Ботурчук (біг на 200 метрів, клас - T12).

Крім того, "бронзу" виборов українець Василь Ковальчук (стрільба з пневматичної гвинтівки, мікст, 50 метрів, клас SH2).

У передостанній день змагань Україна втратила п'яте місце у медальному заліку. Українських паралімпійців випередили спортсмени із Нідерландів, які за підсумками змагального дня здобули дві золоті нагороди.

Україна на даний момент перебуває на шостому місці. Очолюють медальний залік спортсмени з Китаю, які достроково здобули перемогу в ньому - у них в доробку 200 нагород, 93 з яких золоті.

10. Азербайджан - 14+1+4 = 19 медалей

В останній день змагань (5 вересня) відбудеться лише один фінал за участю українців. Ірина Щетник, Андрій Дорошенко та Юрій Стоєв боротимуться за нагороди у кульовій стрільбі з гвинтівки (дистанція 50 метрів, клас SH1).

Нагадаємо:

• У Токіо в 10-й змагальний день Паралімпіади, 3 вересня, українці здобули 10 медалей: чотири – у плаванні, три – у легкій атлетиці, дві – у каноеспринті та одну у велоспорті.
  • Український плавець Максим Крипак ще до офіційного завершення Паралімпіади-2020 у Токіо гарантував собі звання найтитулованішого спортсмена цих Ігор.