Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Російські загарбники зруйнували 1177 багатоквартирних будинків у Харкові

Понеділок, 28 березня 2022, 15:20
Російські загарбники зруйнували 1177 багатоквартирних будинків у Харкові
АВТОРИ ФОТО: КОСТЯНТИН І ВЛАДА ЛІБЕРОВИ

У Харкові внаслідок російських обстрілів та авіаударів зруйновано вже 1177 багатоквартирних житлових будинків.

Джерело: харківський міський голова Ігор Тереховна  брифінгу 2 березня, цитує "Укрінформ"

Пряма мова: "Російська армія, армія агресора цілеспрямовано, я наголошую, цілеспрямовано, стріляє по житлових мікрорайонах. Це не просто окремі будинки, а саме цілі мікрорайони. Жителі зазнають тотальних бомбардувань. На сьогодні у місті зруйновано 1410 об'єктів, з яких 1177 – це багатоповерхові житлові будинки".

Реклама:

Деталі: За даними Терехова, у місті зруйновано також 53 дитячі садки, 69 шкіл та 15 лікарень.

При цьому ми змушені зараз переселяти людей до шкіл та дитячих садків, у підвальні приміщення, на станції метрополітену, - зазначив мер.

Він додав, що волонтери, ризикуючи життям, доставляють продукти до сховищ тих районів, де взагалі не припиняються обстріли.

ВІДЕО ДНЯ

Також під обстрілами працюють комунальники, зокрема, 28 березня працюють 104 машини з вивезення сміття.

За словами Терехова, у місті працюють супермаркети, і всі продукти першої необхідності є в наявності. Також Харків отримує гуманітарну допомогу з інших міст, почала надходити гуманітарна допомога з Америки: місто Чикаго надіслало медикаментів на 880 тис. дол., які розподілили на міські лікарні та військовий шпиталь.

Також міський голова наголосив, що у Харкові панує дух єдності та боротьби, жителі кардинально змінили своє ставлення до країни-агресора.

Пряма мова: "Місто Харків – це російськомовне місто, до початку війни практично кожен четвертий мав родичів у Російській Федерації чи знайомих, у багатьох були друзі. І завжди місто Харків вважалося більш менш лояльним до РФ. Сьогодні ставлення до росії, агресора, військ агресора змінилося кардинально.

Я щодня спілкуюсь із людьми. Люди ніколи у страшному сні не могли уявити, що Росія нападе на Україну, нападе на місто Харків. Сьогодні кожен із нас до кінця готовий захищати місто. Харків єдиний. У нас панує надзвичайний дух – дух протистояння, дух боротьби та дух перемоги".

Читайте також: Ігор Терехов: Харків треба будувати фактично наново

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: