Війна 2025

Стали відомі імена чотирьох претендентів на посаду Джонсона

Понеділок, 18 липня 2022, 22:21

За результатами третього туру голосування за майбутнього лідера Консервативної партії Великої Британії в понеділок участь у виборах братимуть четверо кандидатів.

Про це повідомляє "Європейська правда".

За словами глави процедурного Комітету 1922 року сера Грема Бреді, було віддано 387 голосів депутатів Консервативної партії із 388 можливих.

Реклама:

За результатами голосування до наступного туру виборів пройшли:

  • колишній міністр із питань рівності та місцевого самоврядування Кемі Баденох (58 голосів);
  • молодша міністерка з торговельної політики Пенні Мордонт (82);
  • колишній міністр фінансів Ріші Сунак (115);
  • міністерка закордонних справ Ліз Трасс (71).

Натомість голова спецкомітету із закордонних справ Палати громад Том Тугендат набрав найменшу кількість голосів – 31 – і вибуває з перегонів.

У вівторок о 17:00 відбудеться четвертий тур голосування. У середу відбудеться останній тур голосування депутатів, у ході якого буде обрано двох фіналістів.

У четвер британський парламент іде на канікули. За цей час члени Консервативної партії по всій країні голосуватимуть поштою, щоб обрати нового лідера. Результат буде оголошено 5 вересня.

РЕКЛАМА:

Детальніше про те, хто може стати наступником Джонсона і чи вплине зміна прем'єра на підтримку України, читайте в статті: Після Джонсона: хто стане новим прем'єром Великої Британії.

Дивіться також відео ЄвроПравди: Відставка Бориса Джонсона: наслідки для України. Хто його замінить? Що це змінить?, а також читайте: Борис до жовтня: що змінить для України та чому станеться відставка прем'єра Джонсона.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
12:13
фотоДо використання у ЗСУ допустили безпілотні комплекси U13 і U15
12:02
фотоНа переговорах РФ і США у Саудівській Аравії помітили олігарха, який володіє футбольним клубом у Франції
11:59
Україна збільшує імпорт електроенергії після введення обмежень
11:59
Віцепрем'єрка Стефанішина очікує, що Київ зрештою підпише угоду зі США про надра
11:53
Президентка Єврокомісії – Келлогу: Європа готова збільшити виробництво і витрати на оборону ЄС і України
11:50
Сі Цзіньпін подобрішав до технологічного бізнесу в Китаї та зустрівся із засновником Alibaba
11:41
Організаторка вистави, де показали сценку з побиттям військового ТЦК, написала заяву на звільнення
11:29
Потрійний складаний смартфон Huawei дебютував на глобальному ринку
11:24
Україна вже повернула додому 4131 полоненого – Координаційний штаб
11:22
ВідеоПоблизу Вовчанська ЗСУ розбили бронетехніку росіян та знищили піхоту – ОСУВ "Хортиця"
Усі новини...
Реклама: