25.06

Банківський форум

Путін підписав нову Морську доктрину – згадав про НАТО та захист акваторії Чорного моря

Неділя, 31 липня 2022, 12:52
Путін підписав нову Морську доктрину – згадав про НАТО та захист акваторії Чорного моря
фото тасс

Президент країни-агресора Володимир Путін затвердив нову Морську доктрину, де назвав акваторію Чорного моря "зоною національних інтересів", а також назвав загрозою НАТО

Джерело: документ, опублікований на сайті Кремля, Путін, якого цитують РБК, ТАСС

Деталі: У новій доктрині Росії позначені "кордони та зони національних інтересів країни", насамперед — в Арктиці, Чорному, Охотському та Берингових морях.

Реклама:

Пряма мова Путіна: "Їх захист забезпечуватимемо твердо і всіма засобами. Ключове тут – це можливості військово-морського флоту. Він здатний блискавично відповісти всім, хто вирішить посягнути на наш суверенітет і свободу".

Більше деталей: Путін пригрозив, що найближчими місяцями ЗС РФ отримають гіперзвукові комплекси "Циркон". Першим носієм стане фрегат "Адмірал Горшков". За його словами, для комплексів "немає перешкод".

Морська доктрина відносить до основних загроз безпеки РФ "курс США на домінування у світовому океані та зростання активності НАТО".

ВІДЕО ДНЯ

Російський президент назвав відсутність потрібної кількості пунктів базування для російських кораблів за кордоном "ризиком для морської діяльності РФ".

Росія підвищуватиме бойові можливості ВМФ "для забезпечення національної безпеки та захисту інтересів у світовому океані".

Путін запланував розвиток суднобудівного комплексу на Далекому Сході, зокрема для будівництва авіаносців.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: