У Лаврова пригрозили Японії "серйозними наслідками" через надання зброї Україні

П'ятниця, 9 червня 2023, 14:13
У Лаврова пригрозили Японії серйозними наслідками через надання зброї Україні
глава мзс Росії СЕРГІЙ ЛАВРОВ, ФОТО GETTY

Російське МЗС викликало японського посла у зв’язку з рішенням уряду країни про початок постачання військової техніки Україні та погрожує Японії "серйозними наслідками".

Джерело: пресслужба Міністерства закордонних справ Росії

Деталі: Повідомляється, що посла Тойохісу Кодзукі викликали для пояснень у зв'язку з рішенням уряду Японії про початок постачання військової техніки Україні.

Реклама:

У російському МЗС цинічно стверджують, що цей крок веде до "подальшого збільшення кількості людських жертв і ескалації бойових дій". У міністерстві також заявили, що адміністрація японського прем'єр-міністра Фуміо Кісіди має бути "готовою розділити відповідальність за загибель мирного населення, зокрема в прикордонних областях Росії".

Крім того, російське МЗС погрожує Японії "серйозними наслідками"

Дослівно: "Цим рішенням Токіо ще глибше заганяє двосторонні відносини в небезпечний глухий кут. Такі дії не можуть залишитися без серйозних наслідків".

ВІДЕО ДНЯ

Що цьому передувало: 

  • 9 червня прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда та президент України Володимир Зеленський провели телефонну розмову: Японія планує надати людям, які постраждали через підрив Каховської ГЕС, гуманітарну допомогу в розмірі $5 млн через міжнародні організації.
  • В кінці травня Японія передала Україні 100 військових транспортних засобів, зокрема вантажівки і позашляховики.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News