Нардеп з групи "Довіра" отримав підозру у привласненні сотень гектарів землі

Середа, 25 жовтня 2023, 11:20
Нардеп з групи Довіра отримав підозру у привласненні сотень гектарів землі
Фото: Закарпаття онлайн

Народному депутату-мажоритарнику з депутатської групи "Довіра" Роберту Горвату повідомили про підозру у заволодінні 320 га землі.

Джерела: повідомлення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури

Дослівно: "24 жовтня 2023 року за дорученням керівника САП прокурор за участі детективів НАБУ повідомив народному депутату Україну про підозру у заволодінні земельними ділянками площею понад 320 га, що завдало державі збитків на понад 123 млн грн.

Реклама:

Також 24-25 жовтня 2023 року детективами НАБУ за погодження з прокурором САП про підозру повідомлено ще трьом особам, причетним до вчинення цього злочину, а саме колишньому керівнику Головного управління Держгеокадастру однієї з областей, ексдиректору державного підприємства та директору приватного підприємства".

Деталі: За інформацією джерел УП йдеться саме про Роберта Горвата, який у 2019 року обрався до Ради на Закарпатті.  

Як повідомляє слідство, у 2016-2019 роках нардеп, маючи вплив на службових осіб Держгеокадастру, розробив злочинну схему заволодіння землею.

ВІДЕО ДНЯ

"Так, директор держпідприємства відмовився від права користування ділянками загальною площею 323 га та звернувся з відповідною заявою до ГУ Держгеокадастру області. Після припинення права користування цими землями, відповідно до злочинної схеми, керівник ГУ Держгеокадастру області передав ці ділянки наперед визначеним фізособам, які в подальшому продали їх компанії, підконтрольній організатору схеми", - йдеться у повідомленні.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування