Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Британський депутат працюватиме на пов'язаний з російськими олігархами інвестфонд - ЗМІ

Субота, 18 листопада 2023, 12:14
Британський депутат працюватиме на пов'язаний з російськими олігархами інвестфонд - ЗМІ
Фото: Getty Images

Колишній голова Консервативної партії Великої Британії та член Палати громад Брендон Льюїс консультуватиме інвестиційну компанію LetterOne, співвласниками якої є підсанкційні російські олігархи Міхаїл Фрідман і Петро Авен. Комппанія заявляє, що її діяльність уже не залежить від російських олігархів.

Джерело: "Європейська правда" з посиланням на The Guardian

Деталі: Льюїс, колишній міністр юстиції та екс-голова Консервативної партії, цього місяця отримав схвалення на роботу в LetterOne від консультативного комітету з ділових призначень – наглядового органу з питань працевлаштування на державній службі.

Реклама:

Однак комітет висунув умови, які забороняють Льюїсу лобіювати інтереси LetterOne в уряді Британії протягом двох років, починаючи з останнього дня його перебування на посаді міністра юстиції.

Робота в інвестгрупі LetterOne, яка на 49% належить Фрідману та Авену, стане п'ятою роботою Льюїса на додаток до роботи в британському парламенті й приноситиме йому 250 тисяч фунтів стерлінгів на рік.

Водночас LetterOne заявляє, що її діяльність уже не залежить від російських олігархів, а їхні частки були заморожені після запровадження санкцій Великої Британії та ЄС через повномасштабне російське вторгнення в Україну.

ВІДЕО ДНЯ

Зазначимо, що колишнього співвласника інвестфонду, російського мільярдера Алексєя Кузьмічова, минулого місяця затримали у Франції за звинуваченнями в податковому шахрайстві.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: