У Росії заборонили та оголосили екстремістським "міжнародний рух ЛГБТ"

Четвер, 30 листопада 2023, 14:42
У Росії заборонили та оголосили екстремістським міжнародний рух ЛГБТ
Фото: Getty Images

Верховний суд Росії визнав екстремістською та заборонив організацію "Міжнародного громадського руху ЛГБТ", якого, як твердять правозахисники, не існує. Рішення має вступити в силу негайно.

Джерело: пропагандисти "РИА Новости", "Медиазона", Meduza

Дослівно: "Позовні вимоги задовольнити: визнати міжнародний громадський рух ЛГБТ екстремістською організацією і заборонити її діяльність у Росії".

Реклама:

Деталі: Суд приймав рішення за позовом Мінюсту РФ, що таке "рух ЛГБТ", хто ним керує і яка його структура, міністерство не пояснило.

Правозахисні організації наголошували, що фактично "міжнародного громадського руху ЛГБТ" не існує. У зв'язку з цим до суду не пустили ні відповідачів, ні зацікавлених осіб.

Повідомляється, що позову Мін'юсту передувало ухвалення в РФ двох репресивних законів проти ЛГБТ. Спочатку закон про "пропаганду ЛГБТ" поширили на дорослих - до цього він діяв тільки щодо дітей. Потім у Росії заборонили трансгендерний перехід - як зміну гендерного маркера в документах, так і пов'язані з переходом медичні втручання.

ВІДЕО ДНЯ

Що було раніше: Перед цим президент РФ Володимир Путін, виступаючи на "Санкт-Петербурзькому міжнародному культурному форумі", раптом згадав про те, як працював у Комітеті держбезпеки, а також виступив на захист ЛГБТ-спільноти.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...