ХАМАС взяв на себе відповідальність за теракт у Єрусалимі, кількість жертв зросла

Четвер, 30 листопада 2023, 16:05
ХАМАС взяв на себе відповідальність за теракт у Єрусалимі, кількість жертв зросла
БОЙОВИК ХАМАС, GETTY IMAGES

ХАМАС взяв на себе відповідальність за ранковий теракт у столиці Ізраїлю, в результаті якого троє ізраїльтян загинули і шестеро дістали поранення.

Джерело: The Times of Israel із посиланням на заяву ХАМАС

Деталі: У своїй заяві терористичне угрупування привітало дії двох нападників, братів Мурада та Ібрагіма Немерів з Єрусалиму, називаючи їх "мучениками, які ведуть джихад".

Реклама:

ХАМАС зазначив, що цей напад став відповіддю на війну Ізраїлю проти терористичного угрупування в Секторі Гази і вбивство двох дітей у вчорашньому Дженіні на березі річки Йордан.

Терористичне угрупування закликало до "ескалації опору" і заявило, що "герої нашого народу мобілізуються, щоб помститися за кров мучеників".

The Times of Israel зазначає, що в результаті теракту у Єрусалимі загинули троє ізраїльтян: Лівія Дікман, 24 роки, суддя рабинського суду Ашдоду Елімелех Вассерман, 73 роки, і Ханна Іферган, якій було близько 60 років.

ВІДЕО ДНЯ

Передісторія: 

  • Двоє нападників зранку вийшли з автомобіля і відкрили вогонь по людях на автобусній зупинці в Єрусалимі. Двоє солдатів, які були не при виконанні службових обов'язків, і озброєний цивільний відкрили вогонь у відповідь, вбивши двох терористів.
  • За даними спецслужб Ізраїлю, обидва нападники були членами ХАМАС і раніше були ув'язнені за терористичну діяльність.
  • Раніше повідомлялось про 2 загиблих та 8 поранених ізраїльтян.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування