3 ОШБр після боїв під Бахмутом вийшла на відновлення й набирає нових бійців

Неділя, 10 грудня 2023, 17:29
3 ОШБр після боїв під Бахмутом вийшла на відновлення й набирає нових бійців
Бійці 3 ОШБр, фото: Віталій Юрасов

Третя окрема штурмова бригада на початку грудня вийшла на відновлення після виснажливих боїв під Бахмутом.

Джерело: пресслужба бригади у коментарі УП

Дослівно: "Після майже року важких боїв під Бахмутом на початку грудня Третя окрема штурмова бригада вийшла з виснажливої ділянки фронту на відновлення, щоб стати найбільш технологічним підрозділом в Україні.

Реклама:

Зазначимо, що в результаті вдалих бойових операцій бригади на Бахмутському напрямку бійці Третьої штурмової звільнили понад 20 кв. км територій з 250 кв. км, які сили оборони країни змогли відбити у ворога за час контрнаступу".

Деталі: Зараз бригада перебуває на масштабних тренуваннях, доукомплектації та злагодженні, у зв'язку зі створенням нових підрозділів в структурі 3 ОШБр та вступом до її лав значної кількості нових бійців.

Бригада проводить масштабну рекрутингову кампанію. Підготовка складається з декількох етапів.

ВІДЕО ДНЯ

Перший етап, так званий тестовий тиждень, – програма для тих, хто вагається, чи варто долучатись до армії або сумнівається щодо рівня власної фізичної підготовки. Протягом 7-денного вишколу учасники мають можливість перевірити себе, здобути базові знання у військовій галузі та відчути атмосферу армійського життя.

Другий етап навчання – допідготовка перед Курсом молодого бійця, для тих, хто прийняв рішення приєднатись до лав Третьої штурмової, однак має потребу підвищити рівень фізичної підготовки для проходження КМБ. На цьому етапі новобранці, зокрема, проходять вишколи з тактико-спеціальної підготовки, парамедицини, військової топографії та орієнтування на місцевості, Інженерно-саперної та мінно-вибухової справи, вдосконалюють власну фізичну форму.

Після цього новобранці проходять Курс молодого бійця, де здобувають теоретичні й практичні знання з вогневої, тактичної підготовки й медицини, засвоюють ази саперної справи, спецзв’язку, топографії, а також – долають випробування на психологічну стійкість і фізичну витривалість. Після успішного проходження КМБ рекрути стають до лав Третьої штурмової бригади й направляються на злагодження у свій підрозділ. Лише після цього бійці можуть бути відправлені на передову для виконання бойових завдань.

Довідка: Третя окрема штурмова бригада – добровольчий підрозділ, сформований 24 лютого 2022 року ветеранами "Азову" як загін ТрО. В перші дні повномасштабного вторгнення брав участь в обороні Києва та області. Згодом розширений до ОПСП "Азов", а потім реформований в окремий підрозділ ССО "Азов" ЗСУ. На початку 2023 року перейшов до складу Сухопутних військ ЗСУ та розширений до 3-ї окремої штурмової бригади.

З квітня 2022 року Третя штурмова обороняла Україну на Запорізькому напрямку та брала участь у звільненні Херсонщини. З початку 2023 р. підрозділ воював на Бахмутському напрямку. Зокрема, 15 вересня в рамках контрнаступу Третя штурмова звільнила н.п. Андріївка Донецької області.

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування